O firmě

Hledáte profesionální a efektivní řešení problému se škůdci? V boji s různými druhy hmyzu, hlodavců či škodlivými mikroorganismy jsme připraveni vám poskytnout kvalifikovanou pomoc. Doménou firmy DDD Pachner s.r.o. je totiž speciální ochranná dezinsekce, deratizace a desinfekce. Spolehnout se na nás můžete i při vyklízení prostorů či ochraně budov a fasád proti ptactvu.

Disponujeme nejmodernějšími přípravky používanými k likvidaci škůdců. Máme všechny potřebné informace o jejich bezpečném a efektivním využití. V praxi se opíráme o naše bohaté zkušenosti a jsme ochotni klientovi nabídnout to nejlepší řešení! Můžeme zasáhnout v domácnostech, malých provozovnách, nemocnicích, velkých potravinářských provozech, ve městech i kdekoliv jinde.

Dojedeme za vámi kamkoliv v Jihočeském kraji. Jsme schopni se maximálně přizpůsobit časovým požadavkům klienta ve všední dny i o víkendu.

Víte, že povinnost desinsekce, deratizace a dezinfekce stanovuje zákon?

Zákon č. 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví opravdu nařizuje povinnost provádět desinsekci, deratizaci a dezinfekci.

Běžnou ochrannou desinsekci, deratizaci a dezinfekci musí podle potřeby zajistit každá osoba jako součást čištění a běžných pracovních a technologických postupů. V tomto případě mají činnosti preventivní charakter.

Speciální ochrannou desinsekci, deratizaci a dezinfekci je povinna podle potřeby ve své provozovně zajistit každá fyzická osoba, která je podnikatelem, právnická osoba a každá osoba při likvidaci původců nákaz a při zvýšeném výskytu škodlivých a epidemiologicky významných členovců, hlodavců a dalších živočichů. Povinná ochranná desinsekce, deratizace a dezinfekce se tedy týká obcí a měst, podnikatelů, majitelů rodinných domů či bytových družstev.

Tyto činnosti mohou provádět pouze osoby odborně způsobilé podle výše zmíněného zákona. Neváhejte se proto v případě problému obrátit na firmu DDD Pachner s.r.o. České Budějovice, která je na speciální ochrannou desinsekci, deratizaci a dezinfekci odborníkem.

Klademe důraz na diskrétnost

Jsme si vědomi, že problém se škůdci může být pro naše klienty nepříjemnou záležitostí. Snažíme se tedy o co nejhladší a nejdiskrétnější průběh zásahu bez vzbuzení přílišné pozornosti okolí. Naši zaměstnanci pracují v civilním oblečení a na místo se dopravují v neoznačených vozech.

Řídíme se heslem „RYCHLE, KVALITNĚ A DISKRÉTNĚ“.